DystroCentrumAktuality

DOTAZNÍK: Využívanie vyhradených parkovacích miest

Vážení priatelia, držitelia parkovacieho preukazu, Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) sa na nás obrátilo so žiadosťou šíriť nižšie uvedenú požiadavku na vyplnenie dotazníka. Jeho účelom je získať štatistické podklady pre projekt zameraný na elektronické sledovanie obsadenosti vyhradených parkovacích miest oprávnenými držiteľmi parkovacieho preukazu a vyhľadanie najbližšieho volného parkovacieho miesta. Venujte, prosím pozornosť tomuto dotazníku. Výsledky výskumu budú cenným podkladom pri realizácii projektu.

Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) v spolupráci s DataCentrom elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (združenie DEUS) za podpory organizácii zastupujúcich ťažko zdravotne postihnutých občanov pripravujú štúdiu uskutočniteľnosti riešenia pre zlepšenie parkovania osôb s ťažkým zdravotným postihnutím (ŤZP). Navrhovaný zámer nielen napomôže riešiť situáciu s neoprávneným parkovaním na miestach vyhradených pre ŤZP a zneužívaním/falšovaním parkovacích preukazov ŤZP, ale vodiči s ŤZP preukazom, resp. ich sprievodcovia, získajú možnosť online vyhľadania a navigovania na voľné parkovacie miesto, zodpovedajúceho kritériám výberu v okolí bodu záujmu pomocou modernej mobilnej aplikácie.

Týmto si Vás dovoľujeme osloviť s prieskumom súvisiacim s vyššie uvedenou problematikou prostredníctvom dotazníka, ktorý sa nachádza na tomto linku: https://goo.gl/forms/bIWJuDdMPs1kc9rL2. Jeho vyplnenie Vám nezaberie viac ako 5 minút Vášho času a pomôže pri navrhovaní daného riešenia.

V prípade otázok neváhajte kontaktovať p. Gajovskú na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

www.zdruzeniedeus.sk 

Darujte online

Hľadať...

OMD v SR na Facebooku OMD v SR na youtube  English presentation of OMD in SR

Koronavírus a NSO

Staň sa Osobným asistentom

Belasý motýľ - www.belasymotyl.sk

      Časopis Ozvena 2/2020

          Osobná asistencia
         teória a prax (2015)


Naši partneri