Aktuality

Dostaňte nás na Mesiac Mesačnú

Presťahovaním sa do lacnejších a väčších priestorov ušetríme až pätnásťtisíc eur ročne. Premeníme ich na viac osvety o nervovosvalových ochoreniach, na motiváciu iných, poskytneme ešte viac poradenstiev, nájdeme viac asistentov a asistentiek.

Nachádzame sa vo finálnej fáze rekonštrukcie našich nových priestorov a v najbližších dňoch nás čakajú posledné práce - pokladanie PVC krytiny, interiérové dvere, vstupná brána, plynový kotol a nájazdová rampa. Vyčerpali sme vlastné finančné rezervy a chýba nám 40 000 eur. Preto potrebujeme vašu pomoc. V tomto čase je pre nás kľúčová.

Ďakujeme.

Čítať dalej

S Diárom a vašim darom na Mesačnú

Krásny a ľahký s rozmermi tak akurát do tašky či kabelky. Každý deň ponúka dostatočný priestor na zapisovanie úloh a poznámok.

Diár obsahovo mapuje všetky najdôležitejšie aktivity našej organizácie, v ktorých budeme pokračovať aj v nových priestoroch na Mesačnej ulici. Graficky je obohatený o vtipné kresbičky Jožka Blažeka. 

Diár na nový rok z dielne OeMDečka získate za dar v  hodnote 10€, ktorý bude venovaný na podporu kampane “Dostaňte nás na mesiac”. V sume je zarátané poštovné. 

V prípade záujmu objednávajte diár na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  alebo 0948 529 976.

Na tvorbe diára sa podieľali:
Grafický dizajn - Veronika Melicherová
Text - Zuzana Majerčíková, Andrea Madunová
Ilustrácie - Jozef Blažek
Tlač - Kníhtlač Gerthofer, Zohor

Naši partneri