Dystrocentrum

Požičovňa kompenzačných pomôcok

Ozvena 2/2023

Vianočná Ozvena pod stromčekom

Tešíme sa, že vianočné sviatky strávime spolu s vami prostredníctvom nášho najnovšieho vydania časopisu Ozvena 4/2021. Možno si ho v rámci predvianočného zhonu nestihnete prečítať a neotvorené si počká na kľudnejšie medzisviatkové večery. Alebo Ozvenu nedočkavo prelistujete zamúčenými rukami počas pečenia vianočných koláčikov a ako kulisa vám budú znieť vianočné koledy. Najhlavnejšie je, aby ste ju čítali v dobrom zdraví vašom, aj vašich najbližších.

Obšírnejšie sa v poslednom tohtoročnom čísle venujeme jej 30-temu výročiu vydávania a pri tejto príležitosti prinášame historické míľniky Ozveny. V spoločenskej rubrike sa lúčime s kolegyňou Mgr. Máriou Duračinskou a pripomíname si jej osobné aj pracovné úspechy. 

V rubrike Dýcham, teda som, sa predstaví rodina Pernišových. Ich vzájomná láska a spolupatričnosť si získa vaše srdce rovnako, ako rozhovor s milou rodinou Rusnákovou. Mama Mirka, syn Kristián s DMD a teta Monika, sa riadia heslom „spoločnými silami všetko zvládneme“. Po prečítaní rozhovoru s Tatianou Foltánovou zistíte, koľko neviditeľnej a dôležitej práce na poli zriedkavých chorôb odvádza organizácia, ktorú vedie. V špeciálnej prílohe s názvom Cestovná horúčka sa obzrieme za letom a vďaka pútavým reportážam našich členov a kolegov sa zahrejeme v tomto ročnom období. To je len malá časť z toho, čím všetkým je najnovšie číslo ozveny nabité. Určite nevynechajte ďalšie zaujímavé články plné užitočných informácií.

Prajeme vám príjemné chvíle strávené pri čítaní Ozveny. Odpočiňte si od každodenných aktivít a užite si krásne Vianoce.

Čítať Ozvenu 4/2021 (.pdf)

Naši partneri